perakendeci-hizmetleri

SERMAYE
PİYASALARI

Alışveriş Caddeleri Yatırım Danışmanlığı

Sektördeki birikimimizle yatırımcılarımıza, önde gelen alışveriş caddelerinde gerek geliştirme yoluyla katma değer yaratabilecekleri gerekse de hali hazırda doğru finansal modelle kurgulanmış kontratlara sahip kira getirili mülkler sunarız.


Bu mülklerle ilgili rekabet ve nakit akışı analizleri yaparız. Yatırımcılarımızın maksimum gelir elde edebilecekleri alternatif kira senaryolarını oluşturur ve bunları uygulamaya koyarız.

Alışveriş Merkezi Yatırım Danışmanlığı

Faaliyette olan bir alışveriş merkezinin mülk sahibi adına satış sürecini veya alıcı adına satın alım sürecini yönetiriz. Bunun için gerekli olan finansal analiz ve pazar araştırması çalışmalarını yaparız.


Alışveriş merkezlerinin mevcut kira gelirlerini, markaların güncel cirolarını inceler, gelecekteki potansiyel kira gelirleri ve cirolarla ilgili öngörüde bulunuruz. Kapsamlı bir nakit akışı ve rekabet analizi çalışması yürüterek gayrimenkulün gerçek varlık ve işletme değerlerine ulaşırız.


Elde ettiğimiz sonuçlar ve hazırladığımız raporlar çerçevesinde, temsil ettiğimiz mülk sahipleri ve yatırımcılar için alım satım stratejileri oluşturur; bunları müşterilerimiz adına uygulamaya koyarız.