pazarlama-ve-yonetim-stratejileri

MİMARİ TASARIM

VE UYGULAMA

Mimari Proje & Tasarım

Marka kimliğinize uygun, operasyonel ihtiyaçlarınıza cevap veren mağaza konseptleri tasarlar, hızlı ve uygun maliyetli mimari çözümler üretiriz. Güncel trendler doğrultusunda, Hazır Giyim’den Yeme&İçme’ye, görselliği ve işlevselliği ön planda olan nitelikli perakende alanları kurgular, yüksek ticari verimlilik sağlayan tasarımları hayata geçiririz.

Mimari Uygulama

Markanızın sahip olduğu global ölçekteki mağaza konseptlerinizin yerel pazardaki mağazalarınıza uygulanmasında bütçe planlamasından, doğru malzeme teminine, satın alım organizasyonunun yapılmasından, şantiye yönetimine ve kamu kurumları nezdindeki yasal süreçlerin takibine kadar olan tüm aşamaları deneyimli uzman ekiplerimiz ve çözüm ortaklarımızla baştan sona yönetiriz.

Proje Yönetimi

Mimari uygulama işlerinizde, yüklenici / alt yüklenici ihalelerini yapar, seçim sonrası işi üstlenen firmayı takip ederiz. Bu çerçevede, inşaat ve şantiye süreçlerini, projede çalışanları koordine eder, proje süresi boyunca yürütülen imalatların mevcut tasarım, teknik şartname ve önceden belirlenmiş standartlara uygun bir şekilde tamamlanması için kalite kontrol denetimini yaparız. Tüm bu süreçleri düzenli şekilde müşterilerimize raporlarız.